Danna Garcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danna Garcia

Jedini forum o najlepsoj latino glumici Danni Garciji
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ANGEL DE AMOR

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



ANGEL DE AMOR Empty
PočaljiNaslov: ANGEL DE AMOR   ANGEL DE AMOR Icon_minitimePon Sep 07, 2009 7:29 pm

ANGEL DE AMOR 2zjcc5x


ELENCO

ANGELA DE LA VEGA
ANGEL DE AMOR Wprig

CANDY DE LA VEGA
ANGEL DE AMOR Wvcuog

ANA MARIA DE LA VEGA
ANGEL DE AMOR 2en9rig

PEDRO DE LA VEGA
ANGEL DE AMOR 1zlyhw2

JUAN CARLOS MOTA
ANGEL DE AMOR 2hdz8d0

LUCIA PALASIOS
ANGEL DE AMOR 21bj9dj

MAURO DIAZ
ANGEL DE AMOR 2ly3c49

DANIEL MARTINEZ
ANGEL DE AMOR 2lkv4no

PAOLA DE LA VEGA
ANGEL DE AMOR 28hhi7b

ADRIAN PEREZ
ANGEL DE AMOR 10x8z6w

BARBARA ROSALES
ANGEL DE AMOR 2iu2fpk[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



ANGEL DE AMOR Empty
PočaljiNaslov: Re: ANGEL DE AMOR   ANGEL DE AMOR Icon_minitimePon Sep 07, 2009 7:30 pm

Capitulo 1


Sunce se gubilo za horizontom.Njegovi poslednji zraci,kao daleko odapele strele,gubili su se polako i neizbezno.
Vedra letnja noc spustala se nad prelepim ulicama i plazama Majamija.Svuda je vladala letnja euforija,svi su bili veseli i puni entuzijazmi,svi osim prelepe devojke koja je lezala u svom krevetu,slomljena od bola i tuge.
Danas je tacno tri meseca od dana kada je njen dragi Eduardo poginuo u jednoj od najtezih nesreca u istoriji trke automobilima.
Njeno prelepo lice bilo je prekriveno suzama,a predivne zelene oci ostale su bez sjaja.Nema vise onog carobnog osmeha kojim je opcinjavala ljude oko sebe.
Duga crna kosa padala je na Angelino lice,umrljano suzama koje su lile bez prestanka:
„Boze,zar je moguce da su vec prosla tri meseca?Ovo su bila tri najteza i najtuznija meseca u mom zivotu,tri meseca bez moje ljubavi,bez njegovog osmeha i glasa,bez njegovih zagrljaja i poljubaca.Jos uvek se secam naseg prvog poljupca,bio je tako divan.Nezan,a u isto vreme pun strasti.Kako su bile divne duge setnje po plazi,kada mi je na pesku napisao „Volim te,ljubavi moja“.Svaki nas izlazak je bio nova avantura,uvek me je vodio na najromanticnija mesta,a jos se secam kada me je naucio da jasem,kako je bio strpljiv i pazljiv,jer je znao da sam se plasila konja,a sada ih obozavam,zahvaljujuci njemu.Svi njegovi pokloni su bili tako divni i posebni,uvek je znao da me iznenadi.Jos se secam naseg poslednjeg poljupca,bio je najduzi i najstrastveniji od svih i njegovih reci: „Ljubavi,uvek cu te voleti najvise na celom svetu,uvek ces mi biti najvaznija,ma gde bio i ma sta radio“.Samo sam se nasmejala i rekla da i ja njega volim,a sada znam da je predosecao da je to bio nas poslednji poljubac.Boze,kako da nastavim dalje?Da li ce se jednom pojaviti pravi covek za mene,koji ce uciniti da sve zaboravim i konacno budem srecna?“

Ciudad de Mexico

U sobi prelepe vile,sa pogledom na more,sedeo je Juan Carlos Mota i razmisljao o svom zivotu.Imao je prelepo,kao izvajano telo,divne braon oci,pune usne za kojima su sve devojke zudele i osmeh koji obara s nogu,bio je uspesan model prestizne modne agencije „Pasion“,ali ipak sve to njemu nije bilo bitno.On je zudeo za pravom ljubalju,jer sve devojke sa kojima je bio bile su samo plasticne lutkice,zeljne stasti i zabave.Njih nije interesovalo nista drugo osim tog seksualnog zadovoljstva,a on je bio tako strastven i zgodan.Ali niko nije znao sta se krije u srcu tog lepotana,niko nije mislio o njegovim osecanjima,niko ga nije shvatao kao osobu,vec kao seksualni objekat.
Upravo je lezao pored jedne takve.Barbara Palasios je takodje jedna od tih praznoglavih i bezosecanih zena koje su zelele jednu noc sa njim,samo sto je ona bila najgora od svih.Beskrupulozna i ambiciozna,obozavala je provod,a momke je menjala kao carape,ali njega je zelela vise od ostalih,osim tela imao je i novac i mogao bi joj pruziti lagodan zivot za kojim je zudela.Deolvala je tako nevino i nezno dok je spavala,a u stvari je bila zmija.
Dok je posmatrao Juan Carlos je razmisljao: „Dosta mi je ovih avanturica,zelim zenu koja ce me voleti ovakvog kakav jesam,kojoj ce biti bitna i moja osecanja,a ne samo moje telo i novac.Da li ce se pojaviti neka takva?Gde li se nalazi moja druga polovina?“
Nazad na vrh Ići dole
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



ANGEL DE AMOR Empty
PočaljiNaslov: Re: ANGEL DE AMOR   ANGEL DE AMOR Icon_minitimePon Sep 07, 2009 7:30 pm

Capitulo 2


Angela de la Vega je starija cerka uglednog biznismena Pedra de la Vege.Iako ambiciozan i pomalo grub,prema njoj je bio sasvim drugaciji,ona je uvek bila njegova miljenica,svetlost njegovog zivota,dok je prema Candy bio sasvim drugaciji,nikada nije zeleo drugo dete,ali Ana Marila jeste,bas kao i Angela.Jedva je cekala da dobije sestricu.Njih dve su se obozavale.
Angelina velika ljubav oduvek je bila fotografija,iako se Pedru to nikako nije dopadalo jer se nadao da ce ona biti naslednica velike i ugledne firme „De la Vega“,ipak je ona bila njegova mala devojcica i nista nije mogao da joj odbije.Jos od osnovne skole Angela je pokazivala sklonost i talenat za fotografiju,pa je odlucila da je to posao kojim je zelela da se bavi.Na fakultetu je upoznala Adriana,ciji je san bio da ima svoju agenciju i rezira i organizuje reklame i razne kampanje.Uvek je tajno bio zaljubljen u Angelu,ali je znao da mu ljubav nikad nece biti uzvracena.
Bas kao sto je planirao i sanjao uspeo je da otvori svoju agenciju. „Angel de la suerte“je bila jedna od najuspesnijih firmi u Majamiju,a on jako uspesan i jako pozeljan,ali ipak nikada nije preboleo Angelu.Kako bi ublazio bol,a znajucu da je ona bila sjajna u fotografisanju,zamolio je da radi za njega,makar ce je tako vidjati svaki dan.Ona je vrlo rado prihvatila taj posao koji je obecavao mnogo.

Angela se probudila jako rano,istusirala se,popila kafu i krenula na posao,Proslo je sedam meseci od Eduardove smrti,iako je jos uvek bila jako lose,zelela je da radi,to ce joj pomoci da misli na neke druge stvari i da se posveti onome sto voli.Na izlasku je srela svoju sestru Candy:
-Kako je moja princezica danas?-pitala je Angela svoju sestru koju je obozavala i koja je uvek umela da joj izmami osmeh,cak i u najtezim situacijama
Candy je poljubila svoju sestru i rekla:
-Dobro Angie,a ti?Bas mi je drago da si raspolozena,bilo je vreme da nastavis sa svojim zivotom,znas koliko me boli kad te vidim da places i patis.
-Dobro sam Candy,ne bas sjajno,ali evo moram da idem dalje zar ne,a moj posao je najbolji lek da sve zaboravim
-Tako te volim!Taj tvoj osmeh,koji sve obara s nogu,a koji je mirovao sada se konacno vratio.Ponovo sijas kao pre.E,jel znas da me cak i moji drugovi pitaju za tebe?Sve si zavela.
Angela se slatko nasmejala:
-Hahaha,e sada si me stvarno nasmejala.Pa oni su jos deca.Mada sada ste u najgorim godinama.A kako tebi fakultet?Ima li neki lepi decko,koji je ucinio da to tvoje srculence zatreperi?
-Ma kakvi,svi su umisljeni i pokvareni,svi bi vezu za jednu noc,a ti znas da ja ne volim avanturice i momke koji samo hoce jedno.Ja hocu nekog ko ce samo jednim pogledom uciniti da osetim leptirice u stomaku.Ahhh,ali takvog cu tesko naci!
-Moja mala sestrica je porasla.Vidi ti nju kako prica o ljubavi.Znam ja da si ti drugacija od tvojih vrsnjakinja,zrelija i odgovornija.
-To si me ti naucula.Imala sam najbolju uciteljicu na svetu.Moju divnu,lepu sestricu.
Dve sestre su se zagrlile.Angela je bila Candyn idol i ponos,svima je pricala da ima najbolju sestru na svetu.Uvek su sve delile,Angela je savetovala u svemu,pozajmljivala joj haljine,knjige.Iako fizicki uopste nisu licile,ali u dusi su bile iste.Osecajne,romanticne,uvek spremne svima da pomognu,ali sa jakim karakterom.
-Hajde,ludo,da te odbacim do fakulteta.Jos ces me rasplakati,uf!
Kada je ostavila sestru na fakultetu,Angela se uputila na posao.Konacno ce videti sve drage ljude koje je zapostavila zbog one nesrece.Najvise joj je nedostajala Lucia,njena najbolja prijateljica,koja je bila tu svih ovih meseci,ali ipak se nisu videle skoro mesec dana.Ovaj razgovor sa sestrom je bas oraspolozio.Sijala je onim starim sjajem,spremna za nove pobede.

Ciudad de Mexico

U teretani svoje prelepe vile,gde je provodio najvise vremena,nalazio se Juan Carlos,kada je neko zakucao na vrata ove ogromne prostorije:
-Napred!
-Gospodine,stiglo vam je ovo pismo iz Majamija
-Ostavi ga u mojoj sobi Dora,idem da se istusiram pa cu ga pogledati
-U redu gospodine.Zelite li nesto za veceru?
-Ne hvala,nisam gladan
-U redu,izvinite me.
Kada je izasao ispod tusa moglo se videti njegovo divno telo,tako savrseno izvajano i jos uvek mokro.Zaista je bio bozanstven.
Uzeo je pismo i poceo da cita:
„Postovani gospodine Mota,imao sam priliku da vidim neke vase revije i reklame i odusevljen sam vasim poslom.Znam da glasite za jednog od najboljih modela agencije „Pasion“sa kojom vec dugo saradjujem,ali do sada nisam video nikoga tako profesionalnog kao sto ste vi.Ja takodje posedujem agenciju pod nazivom „Angel de la suerte“ i sada imamo kastinge za lice nase nove kampanje,mislim da biste vi bili savrsen izbor,naravno ako ste spremni da dodjete u Majami i ovde provedete nekoliko meseci,grantujem da se necete pokajati ako nam ukazete vase poverenje.
Sa nestrpljenjem ocekujem vas odgovor.

S postovanjem Adrian Perez.

„Ovo bu bila sjajna prilika da se malo udaljim iz Mexica i skinem Barbaru s vreta,zaista je nesnosna.A Majamiji je i idealno mesto za odmor i malo opustanja.Sto da ne?Sutra cu im poslati odgovor“
Nazad na vrh Ići dole
Levy's girl
En el principio
En el principio
Levy's girl



ANGEL DE AMOR Empty
PočaljiNaslov: Re: ANGEL DE AMOR   ANGEL DE AMOR Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:20 am

haha...zar samo ovo?
Nazad na vrh Ići dole
Jelena
*Lola Calamidades*
*Lola Calamidades*
Jelena



ANGEL DE AMOR Empty
PočaljiNaslov: Re: ANGEL DE AMOR   ANGEL DE AMOR Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 4:48 pm

na tvnovela ima do 12. epizode ja msm...heheeh Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ANGEL DE AMOR Empty
PočaljiNaslov: Re: ANGEL DE AMOR   ANGEL DE AMOR Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ANGEL DE AMOR
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jose Angel Llamas
» Miguel Angel Silvestre(slike, komentari...)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Danna Garcia :: Zabava :: WEBNOVELE SA DANNOM-
Skoči na: