Danna Garcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danna Garcia

Jedini forum o najlepsoj latino glumici Danni Garciji
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dobrodoslica

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Danna
**Reina Danna*mi idolo**
**Reina Danna*mi idolo**
Danna



Dobrodoslica Empty
PočaljiNaslov: Dobrodoslica   Dobrodoslica Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 12:50 am

Ovo je tema za nove clanove! Otvorite svoju temu! Predstavite se, kazite nam nesto vise o vama, a mi cemo vam pozeleti lepu i srecnu dobrodoslicu!
Nazad na vrh Ići dole
georgija
En el principio
En el principio




Dobrodoslica Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodoslica   Dobrodoslica Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:11 am

Bolje Vas nasla!!!!
Slazem se da je Danna najljepsa LA glumica ali i ne samo to...mislim da je i odlicna glumica!! Po mom misljenju sve uloge koje sam imala prilike da vidim (a nisam sve koje je snimila) bile su odlicne...narocito mi je u sjecanju ostala kao Soledad de Obregon jer smatram da joj savrseno stoje kostimi tog vremena!!
Dragi moji, ja sam strastveni fan Maria Cimarra...i mogu ovdje da iznesem zaljenje sto njih dvoje nisu zajedno jer smatram da se kao energije savrseno poklapaju i kao par su nemoguce dobri!!!!
Pozdrav za sve Vas koji ste po mom misljenju mozda i najazurniji forumasi na koje sam ja naisla, jer ono sto sam procitala o vasem radu stvarno je vrijedno svake pohvale! Prenesite pozdrave Danni kad se cujete sa njom, jer znam da ste u kontaktu, sto je stvarno divno! Very Happy
Pozdrav..........
Nazad na vrh Ići dole
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



Dobrodoslica Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodoslica   Dobrodoslica Icon_minitimePet Sep 04, 2009 7:08 pm

Hvala na lepim reci amgeorgija,dobrodosla!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dobrodoslica Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobrodoslica   Dobrodoslica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobrodoslica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Danna Garcia :: Dobrodosli na forum :: Dobrodosli-
Skoči na: