Danna Garcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danna Garcia

Jedini forum o najlepsoj latino glumici Danni Garciji
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 S kim bi volela/voleo da glumis

Ići dole 
+3
Jelena
Danna es mi reina
Danna
7 posters
AutorPoruka
Danna
**Reina Danna*mi idolo**
**Reina Danna*mi idolo**
Danna



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimePon Dec 29, 2008 1:23 am

Ovo je lako za igrati navedete ime glumca ili glumice s kojom bi voleli da glumite i razlog sto bas sa njom ili njime.

Evo ja cu prva zapoceti:

Ja bi volela da glumim sa Juan Alfonsom Baptistom,zato sto mi se svidja kao glumac, lep je,atraktivan i veoma zgodan.
Nazad na vrh Ići dole
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimePon Dec 29, 2008 1:45 am

Ja sa Dannom naravno kao i Alfonso Herrera,Juan Alfonso Baptista,Mario Cimarro,Willam Levy.Ovako Alfonso zato sto je presladak i kazu jako prijatan,Juan zato sto je jako zgodan,Mario zato sto bih volela da se uverim kakav je ustvari a isto je jako zgodan i Willam isto tako jakoooooooo zgodan!


Poslednji izmenio Danna es mi reina dana Pon Dec 29, 2008 2:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danna
**Reina Danna*mi idolo**
**Reina Danna*mi idolo**
Danna



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimePon Dec 29, 2008 1:59 am

a moras i razlog navesti zasto sa njima bas.
Nazad na vrh Ići dole
Jelena
*Lola Calamidades*
*Lola Calamidades*
Jelena



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimeSub Avg 22, 2009 10:14 pm

Pa sa Dannom i Williamom

Danna je jedna divna osoba,sjajna glumica i pravi profesionalac u svom poslu...Obozavam je,pa bi to bila prilaka da je upoznam i duze vrijeme provedem sa njom...Da pricam s njom...

A William je isto sjajan glumac,moj omiljeni,voljela bih ga upoznati ili ako treba i glumiti sa njim...heheh
Nazad na vrh Ići dole
Fan de Alsides
En el principio
En el principio




S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 5:47 pm

sa Lucero zato sto je moj idol,voema je lepa ,sjajna glumica,zato sto je puno volim
i Fernando Colunga zato sto je sjajan glumac i puno ga volim
Nazad na vrh Ići dole
Dama_L
En el principio
En el principio
Dama_L



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimePet Avg 28, 2009 2:40 am

sa Wiliamom...zato sto je najlepsi muskarac kojeg sam videla!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimePet Avg 28, 2009 3:56 am

sa Naty y lorenom takodje,a i Miguelom Varonijem,zato sto ih smatram velikim glumcima,mislim da imaju puno talenta i jako sam ih zavolela
Nazad na vrh Ići dole
..::::Marina::::..
En el principio
En el principio




S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimePon Sep 28, 2009 11:18 pm

Sa Williamom jes ...zato što je prezgodan,obožavam ga!!
Nazad na vrh Ići dole
Danna es mi reina
**Siempre con Danna en mi corazon**
**Siempre con Danna en mi corazon**
Danna es mi reina



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimeUto Sep 29, 2009 12:59 am

Takodje Edith i Helena Rojo,super su glumice,kraljice
Nazad na vrh Ići dole
*Amma*
En el principio
En el principio
*Amma*



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 3:19 pm

sa Elizabeth gutierrez,gaby espino i naravno leighton meester.
Nazad na vrh Ići dole
Dama_L
En el principio
En el principio
Dama_L



S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 5:56 pm

sa Williamom,
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





S kim bi volela/voleo da glumis Empty
PočaljiNaslov: Re: S kim bi volela/voleo da glumis   S kim bi volela/voleo da glumis Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
S kim bi volela/voleo da glumis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Danna Garcia :: Zabava :: Igraonica-
Skoči na: