Danna Garcia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danna Garcia

Jedini forum o najlepsoj latino glumici Danni Garciji
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 La Traicion-Sinopsis

Ići dole 
AutorPoruka
Danna
**Reina Danna*mi idolo**
**Reina Danna*mi idolo**
Danna



La Traicion-Sinopsis Empty
PočaljiNaslov: La Traicion-Sinopsis   La Traicion-Sinopsis Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 7:07 pm

La Traicion-Sinopsis 2zzm7ut

La Traicion

Ova romantična saga odvija se oko Huga de Medina, privlačnog, zgodnog, obrazovanog, misterioznog i veoma samopouzdanog mladog muškarca sa prodornim pogledom i dubokim glasom. On ima uspeha kako u poslu, tako i kod žena. On je neizlečivi ženskaroš koji čim osvoji ženu, napušta je i kreće u novo osvajanje. Svi muškarci u gradu mu zavide, a najviše njegov zao brat – blizanac, Alkides koji nije ni blizu tako uspešan kao njegov brat. Hugov život se radikalno menja kada upoznaje Soledad de Obregon, mladu, prelepu, rafiniranu mladu ženu sa neobičnom privlačnom ličnošću. Ona je sasvim svoja i niko i ništa ne može da ima uticaja na nju. Hugo se zaljubljuje u nju i njih dvoje iznenada obuzima nekontrolisana strast i ljubav. Ali njegov život počinje da se urušava kada sazna da pati od jedne opake neizlečive bolesti, od koje je inače bolovao i njegov otac mnogo godina ranije, i stvari komplikuju radi toga što on to želi da sakrije od svoje ljubavi Soledad.Par koji se obožava priprema se za venčanje, ali dešava se neobična tragedija nakon čega Hugov zao i mračan brat-blizanac, Alkides, koji je oduvek bio zaljubljen u Soledad, ga izdaje i krade mu verenicu…
Ostatak telenovele se bavi Hugovom opsesijom i potragom za osvetom kao i njegovim pokušajima da povrati poverenje i ljubav Soledad…

Uloge:

Mario Cimarro .... Hugo de Medina- Glavni junak i Alkides de Medina- Glavni negativac. Dva identična brata, obojica zaljubljena u Soledad.
Danna García .... Soledad de Obregón- Glavna junakinja
Michelle Vieth ... Mišel- zaljubljena u Huga
Ismael La Rosa... Daniel Von Sirak- doctor, zaljubljen u Soledad
Harry Geithner .... Francisco/Paco/Paquito- gradski reporter zaljubljen u Eloízu
Cesar Mora .... Guljermo Burke


Poslednji izmenio Danna dana Ned Jan 25, 2009 12:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danna
**Reina Danna*mi idolo**
**Reina Danna*mi idolo**
Danna



La Traicion-Sinopsis Empty
PočaljiNaslov: Re: La Traicion-Sinopsis   La Traicion-Sinopsis Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 7:08 pm

Ova serija pocinje u ponedeljak 15.12 da se emituje na pinku od 16 casova.
Nazad na vrh Ići dole
 
La Traicion-Sinopsis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sinopsis-Elenco
» Sinopsis-Elenco-Tema Musical

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Danna Garcia :: Dannine serije :: La Traicion-
Skoči na: